BIST 8.026
DOLAR 28,90
EURO 31,46
ALTIN 1.924,11
HABER /  GÜNCEL

MSN baştan çıkarttı

Eve bilgisayar girdi emekli öğretmen yoldan çıktı. Chat aşkı uğruna 2 çocuğu ve eşini terk etti.

Abone ol İzmir'de, evli ve iki çocuk babası emekli öğretmen 55 yaşındaki M.K. internette ‘chat’ yaptığı Suudi Arabistan uyruklu ‘Cemile’ adlı kadın için evini terketti.

Ailesinin anlattıklarına göre, mesleğe ilk başladığı günlerde çektirdiği fotoğrafını MSN'de kullanan M.K., bu sohbetleri sırasında kendisini ‘Cemile’ olarak tanıttığı belirtilen, Suudi Arabistan uyruklu kadınla tanıştı. M.K., yaklaşık iki ay bilgisayar üzerinden sürdürdüğü görüşmenin ardından kendisine fotoğrafını gönderen kadına aşık oldu.

SANAL ALEMDE AŞK BAŞLADI

İddiaya göre, ikisi arasında sanal alemde başlayan yakınlaşma aşka dönüşünce M.K., sadece fotoğrafını gördüğü ‘Cemile’nin yeni hayatları için ev tutup eşya alması için para gönderdi. Yaklaşık 20 bin YTL harcayan M.K. geçen mayıs ayında da aniden ortadan kayboldu. Bir hafta sonrada ailesini arayan M.K., evi terk ettiğini ve yeni birisiyle birlikte olmaya başladığını söyledi. Ailesinin ikna çabalarına rağmen geri dönmeyen M.K., temmuz ayında bu kez kendi isteğiyle tekrar evine döndü.

İKİNCİ KEZ TERKETTİ

Yaptıklarından pişman olduğunu söyleyen M.K., af dilediği eşi Safiye K. ve iki çocuğuna kendisini güçlükle affettirdikten 10 gün sonra, ikinci kez ortadan kayboldu. Yakınlarına bilgisayarda bulduğu aşkını tercih ettiğini ve kendisini aramamaları notunu bıraktığı belirtilen M.K., izini ikinci kez kaybettirdi.

TEKNOLOJİ EŞİMİ BOZDU

Eşinin iki kez evden uzaklaşmasıyla büyük bir şok yaşayan Safiye K., teknolojinin eşini bozduğunu anlattı. Üzüntülü eş Safiye K. “ Bilgisayar eve girdikten sonra çok değişti. Başından kalkmaz oldu. Sürekli yazılar yazdığını görüyordum, ama hiç şüphelenmedim. Çünkü eşim çapkınlık bilmeyen birisidir. Komşularım bile eşimin evden gitmesiyle şoka girdi. Sessiz kendi halinde birisiydi'' dedi.