BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,63
ALTIN 1.077,07
GÜNCEL

Motosikletteki şovu kötü bitti

Motosikletinin üzerinde değişik figürler sergileyerek yol alan adamın sonu bu bu defa iyi bitmedi. Hesapsız hareketi sonucu bir anda yerde yuvarlandı.

Motosikletin üzerinde ayağa kalkarak şov yapan genç, dengesini kaybedince yerde sürüklendi. Nerede çekildiğinin bilgisi verilmeyen görüntü sosyal medyada yayıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler