Mizah dergisi kurucusu öldürüldü!

Mizah dergisi kurucusu öldürüldü!

Size Dergisinin kurucusu ve kreatif direktörü Çağın Türker, balıkçıda tartıştığı kişinin yumruk darbesiyle yere yığıldı. Yere düşerken başını da merdivene çarpan Türker, 2 gün komada kaldı ve hayatını kaybetti. Zanlı ise polis ekipleri tarafından akşam saatlerinde gözaltına alındı.

Mizah dergisi kurucusu öldürüldü! - Sayfa 1

Size Dergisinin kurucusu ve kreatif direktörü yöneticisi Çağın Türker, geçtiğimiz Cumartesi akşamı kız arkadaşının da arasında bulunduğu grup ile birlikte Beyoğlu Karaköy'de bir balıkçıya gitti.

Mizah dergisi kurucusu öldürüldü! - Sayfa 2

Sipariş verdiği sırada yan masada bulunanlarla şakalaştı. Şakalaşma sırasında gerginlik oldu. Gerginlik yerini kısa sürede tartışmaya ve yumruklu kavgaya bıraktı. Balıkçıdaki garsonlar araya girerek kavgayı ayırdı.

Mizah dergisi kurucusu öldürüldü! - Sayfa 3

Türker ve kız arkadaşı dışarı çıktı ancak kavga ettiği kişi peşlerinden geldi. Türker'e yumruk attı. Türker aldığı yumruk darbesiyle bilincini kaybetti ve yere düştü. Düşme sırasında da başını merdivene çarptı.

Mizah dergisi kurucusu öldürüldü! - Sayfa 4

Kız arkadaşı kanlar içinde kalan Türker'i hastaneye yetiştirmek için hemen ambulans ve polisi aradı. Hastaneye kaldırılan Türker yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen iki günlük yaşam savaşını kaybetti.