Miray Daner'in süper minisi yıktı geçti! Aylar sonra son haline bakın

Miray Daner ,Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı iyice parlayan güzel ve genç oyuncu. instagram hesabına aylar sonra süper minili fotoğrafını koyan Miray Daner'in son hali görenleri büyüledi.

Vatanım Sensin Kanal D'nin en çok ses getiren dönem dizilerinden biri oldu. Dizide rol alan Minay Daner vatan sevdalısı Hilal karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve üstün oyuncululuk performansı ile izleyiciye parmak ısırtmıştı. 

Başarısının yanı sıra duru güzelliği ile de kısa sürede konuşulan Miray Daner son olarak ekranlara Kore dizisinden uyarlama Bir Litre Gözyaşı ile gelmiş fakat dizi istenilen başarıyı gösteremeyince erken final yapmıştı.

Son ekran macerası kısa süren Miray Daner dizilere ara vermiş ve en uygun projeyi değerlendireceğini söylemişti. Sosyal medyayı da aktif kullanan Miray Daner instagram'da 862 bin takipçisi var. 

Uzun süre paylaşım yapmayan Miray Daner yaklaşık 2 ay sonra süper binisiyle poz verdi ve sosyal medyada bu fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Aylar süren sessizlikten sonra Daner'in bu pozuna yorum ve beğeni yağdı.