BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
GÜNCEL

MİLLİ Piyango'nun 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi başladı

MİLLİ Piyango'nun 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi başladı. Milli Piyango sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak yayınlanmaya başlandı.

MİLLİ Piyango'nun 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi başladı. Milli Piyango sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak yayınlanmaya başlandı. Sonuçlar canlı olarak herkes tarafından izlenebilecek. Milli Piyango’nun yıllardır sürdürülen gece çekilişi geleneği bu sene bozuldu, büyük ikramiye yeni yılın ilk saatlerinde değil de bu akşam 20:30’a kadar açıklanacak.

MİLLİ PİYANGO’DA HEM SAAT HEM DE İKRAMİYE DÜZENİ DEĞİŞTİ Milli Piyango’nun değişen çekiliş saatinin yanında farklı değişiklikler de meydana geldi. Bu yıl yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek. Geçen yıl ise birer adet; 10 milyon, 5 milyon ve 2 milyon liralık ikramiye dağıtılmıştı.

EN BÜYÜĞÜ 70 MİLYON EN KÜÇÜĞÜ 70 LİRA... Çekiliş kapsamlarında verilecek olan toplam ikramiye ise 390 milyon 910 bin lira olacak. Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 70 milyon lira, en küçüğü ise 70 lira olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Eczanede bebeği kurtarma savaşı sürerken hırsız boş durmadı
Dünyanın en hızlısı! Trabzon'da yaralı halde bulundu
Şişli'de akılalmaz olay! Dehşet dolu anlar kamerada
Reklamcı, eşine not bırakıp, 11'inci kattan ölüme atladı
Gençlerden tehlikeli kayak keyfi
Küçükköy taraftarının öldüğü olaylarla ilgili yeni görüntü
Serdar Ortaç: Chloe'den daha önemli dertlerim var
Kocaeli'de DEAŞ'ın bombacısı yakalandı
İzmir'de DEAŞ operasyonunda sarı yelekler ele geçirildi
Ebru Gündeş hamile mi?
Yorumlar