HABER /  MİLLİ PİYANGO

Milli Piyango Sayısal-Süper Loto ve Şans topu canlı çekilişi

Milli Piyango , On Numara, Şans Topu, Süper Loto ve Sayısal Loto oyunlarının çekilişleri artık millipiyango.gov.tr adresinden canlı yayınlanacak. Sonuçlar da anında öğrenilmiş olacak.

Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) kendi internet sitesinden yayınlayacağını duyurduğu çekiliş canlı yayınlarına ilişkin tüm hizmetleri Medianova sağlayacak.

Medianova, On Numara, Şans Topu, Süper Loto ve Sayısal Loto oyunlarının çekilişlerinin yanı sıra Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişlerinin canlı çekimini ve www.millipiyango.gov.tr adresinden yayınlanmasını sağlayacak.

CANLI OLARAK ÇEKİLİŞ HİZMETİ

Medianova olarak 2005 yılından bu yana müşterileri için binlerce anahtar teslim internet canlı yayınına imza attıklarını belirten CEO Serkan Sevim, “Sıfır hata ile çalışan altyapımızı şimdi de ülkemizin en değerli ve köklü kurumlarından Milli Piyango İdaresi’nin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Canlı yayınların büyük ilgi göreceğine ve güçlü altyapımız sayesinde çekilişleri izlemek isteyen herkese kesintisiz ve kaliteli hizmet sunacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yorumlar