BIST 1.105
DOLAR 8,35
EURO 9,77
ALTIN 508,05
HABER /  EĞİTİM

MHP Lideri Bahçeli: Cumhur İttifakı'na oy verdim

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçimlerinde oyunu kullandı. Bahçeli, "Cumhur İttifakı'na oy verdim" dedi.

Abone ol

31 Mart yerel seçimlerinde tüm vatandaşlar olduğu gibi liderler de oy vermek üzere sandık başına gitti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anıttepe Ortaokulu'na gelerek 1326 nolu sandıkta oyunu kullandı. Bahçeli’nin oy kullanacağı okulda polis ekipleri güvenlik önlemi aldı, K9 köpekleri de arama gerçekleştirdi. 

Oyunu kullanmasının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Bahçeli, 2019 yılında bugün tamamlanmış olan mahalli idareler seçiminin millete ve bütün siyasi partilere hayırlı olmasını temenni etti.

''Ellerinden den gelen çabayı gösterdiler''
Bahçeli, "Yoğun bir çalışmadan sonra bütün siyasi kuruluşlar ellerinden den gelen çabayı gösterdiler. Olgunluk içerisinde, huzur içerisinde bir seçim tamamlanmış oldu. Bugün akşama kadar da, sonuçlar alınıncaya kadar bu huzurun, bu güvenin devam edeceği inancıyla herkese sevgi ve saygılar sunuyor, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 

"Cumhur İttifakı'na oy verdim"
Cumhur İttifakı kapsamında ilk kez MHP dışında bir partiye oy vermiş olmasına ilişkin soruyu da yanıtlayan Bahçeli, "Cumhur İttifakı'na oy verdim" karşılığını verdi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Ankara Akyurt yerel seçim sonuçları 2019 seçimleri
Suriye'de hain saldırı: 1 asker şehit 1 asker yaralı
Keçiören 2019 yerel seçim sonuçları Ankara seçim sonuçları
Ankara Kalecik yerel seçim sonuçları 2019 seçimleri
Beyazıt Öztürk oy kullanacağı okulu şaşırdı
Maral kimdir aslen nereli şarkıcı Maral kaç yaşında?
Yorumlar 6 yorum