HABER /  HAVA DURUMU

Meteorolojiden 'acil' koduyla Bolu için uyarı!

Önce Bursa'da sonra Ankara'da yağan şiddetli yağmur ve dolunun ardından birçok insan mağdur oldu. Meteoroloji "acil" kodu ile Bolu için "Bugün 16:30-19:30 saatleri arasında uyarıda bulundu.

METEOROLOJİ "acil" kodu ile Bolu için "Bugün 16:30-19:30 saatleri arasında Bolu'da yerel olarak kuvvetli (21-50kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" uyarısında bulundu. 

Meteoroloji radarından alınan son verilere göre; bugün 16:30-19:30 saatleri arasında Bolu'da yerel olarak kuvvetli (21-50kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Ankara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Selahattin Demirtaş'tan Fox TV başvurusu!
Dolar ters düz oldu hava değişiyor dolar bugün kaç lira
MHP'li vekilden Melih Gökçek'e beddua! İnşallah yanına kar kalmaz
Erdoğan'dan Muhharrem İnce'nin Pensilvanya iddiasına yanıt!
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin paylaşımı neydi?
Kara cuma indirimler neler Efsana Cuma hangi gün saate dikkat!
Yorumlar