HABER /  HAVA DURUMU

Meteorolojiden 'acil' koduyla Bolu için uyarı!

Önce Bursa'da sonra Ankara'da yağan şiddetli yağmur ve dolunun ardından birçok insan mağdur oldu. Meteoroloji "acil" kodu ile Bolu için "Bugün 16:30-19:30 saatleri arasında uyarıda bulundu.

Meteorolojiden 'acil' koduyla Bolu için uyarı!

METEOROLOJİ "acil" kodu ile Bolu için "Bugün 16:30-19:30 saatleri arasında Bolu'da yerel olarak kuvvetli (21-50kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" uyarısında bulundu. 

Meteoroloji radarından alınan son verilere göre; bugün 16:30-19:30 saatleri arasında Bolu'da yerel olarak kuvvetli (21-50kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Ankara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerAnkara'yı hem dolu hem yağış vurdu şok görüntülerHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar