BIST 1.198
DOLAR 7,94
EURO 9,39
ALTIN 485,99

Merve Taşkın'dan Lorius Karius itirafı: Tanışıp buluştuk

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius’un geçtiğimiz günlerde internet fenomeni Merve Taşkın’a mesaj attığı iddia edilmişti. Merve Taşkın, Loris Karius’la sosyal medya aracılığı ile tanıştıklarını ve görüştüklerini söyledi.

Beşiktaş'ın İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'dan 2 yıllığına kadrosuna kattığı Alman file bekçisi Loris Karius, performasından çok özel hayatıyla gündeme geldi. Beşiktaşlı kaleci Loris Karius, model ve blogger Melis Ayça Değirmencioğlu'na sosyal medyada DM'den (Direk mesaj) mesaj göndermesiyle gündeme gelmişti. Alman kaleci bu kez de Internet fenomeni Merve Taşkın'la anılır oldu.

TANIŞIP GÖRÜŞMÜŞLER: Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius’un geçtiğimiz günlerde internet fenomeni Merve Taşkın’a mesaj attığı iddia edilmişti. Mesaj atma olay doğru mu yalan mı derken Merve Taşkın, konuyla ilgili önemli açıklamada bulundu. Bol Bol Medya isimli Youtube kanalına açıklamalarda bulunan Merve Taşkın, Loris Karius’la sosyal medya aracılığı ile tanıştıklarını ve görüştüklerini söyledi. Merve Taşkın'ın açıklamaları şu şekilde:

İLK ÖNCE KORKMUŞ SONRA GÜVENMİŞ: Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. İlk önce korktu ve daha güvenilir yer olan Snapchat’ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk.

BİRBİRLERİNİ SİLMİŞLER: Görüştüğümüzde sürekli yakın olduğu kadının sevgilisi olup olmadığını sordum o da bana 'yok' dedi. Fakat ikimizin yakınlaşması magazin medyasında büyük yankı uyandırınca tahmin ettiğim oldu ve o sürekli adı geçen kadınla birbirlerini sosyal medyadan silmişler.