Merve Boğulur'a teklif o da çok şaşkın bakın ne teklif ediliyor?

Merve Boğulur, "Yeni yılda evde arkadaşlarla birlikte ‘PES’ atacağız” dedi. Ne olduysa o sözlerinin haber olmasından sonra oldu. Dünyanın dört bir yanından güzel oyuncuya teklif yağmaya başladı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Merve Boğulur, geçtiğimiz günlerde annesi Nehra Boluğur ile birlikte alışverişe çıktı. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Boğulur'da dünyanın dört bir yanından teklif yağıyor. Sebebi ise Merve Boğulur'un genelde erkek oyunu olarak bilinen bir oyunu oynayarak yeni yıla gireceğini açıklaması oldu. Merve Boğulur, yeni projesi olup olmadığı sorusuna da "güzel şeyler olacak yakın zamanda" cevabı verdi.

Annesi Nehra Boğulur ile mağazaları dolaşan Merve Boğulur'un annesiyle uyumlu giyim tarzı dikkat çekti. Merve Boğulur, gazetecilerle ayaküstü kısa bir sohbet yaptı.

Geçtiğimiz günlerde “Yeni yılda evde arkadaşlarla birlikte ‘PES’ atacağız” açıklaması sonrası yoğun bir mesaj yağmuruna tutulduğunu söyleyen güzel oyuncu, teklif yağmuruna tutulduğunu söyledi. İşte Merve Boğulur'un o sözleri:

“Arkadaşlar haber çıkar çıkmaz teklifler yağmaya başladı. Bir anda onlarca sosyal medya mesajı gelmeye başladı. Sadece Türkiye’den değil dünyanın bir çok yerinden davet edenler var. Hatta turnuvalar için bile teklifler geliyor. Ben eğlencesine arkadaşlarla birlikte oynamayı seviyorum. Sanırım bir kadının futbol oyununa meraklı olması çok beklenmedik bir durum olmalı ki bu kadar çok mesaj aldım.”