Mert Fırat İdil Fırat çifti hakkında bomba iddia!

Bildiğiniz üzere Mert Fırat eski sevgilisi Hande Doğandemir'den ayrılarak sosyetik güzel İdil Fırat ile aşk yaşamaya başlamıştı. Magazin gündeminde geniş yer bulan bu ilişki şimdi de bomba bir iddia ile yeniden gündeme geldi.

Hande Doğandemir'den ayrıldıktan sonra sosyetik güzel İdil Fırat ile birlikte olan Mert Fırat'ın bu ilişkisi magazin gündeminde oldukça geniş yer bulmuştu. Kısa bir süredir aşka yaşadan ikili hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Mert Fırat ve İdil Fırat ikilisinin evlilik kararı aldığı iddia edildi. Cadde'nin haberine göre; Yaklaşık iki aydır beraber olan ikilinin, düğün yeri baktığı iddia edildi. Çift, ağustos ayının ikinci haftasında nikâh masasına oturmayı planlarken, bu mutlu haberi, sadece yakın çevresindekilere söyledi.

İDİL'İN AİLESİNDEN MERT'E EVLİLİK VİZESİ: Eylül ayında yeni sezonuyla ekrana gelecek olan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin başrol oyuncularından Mert Fırat’ın, sete başlamadan önce düğünün yapılmasını istediği öğrenildi. Daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk’le ilişki yaşayan İdil Fırat’a evlilikle ilgili ailesinden çıkmayan onay, yeni sevgilisi Mert Fırat için çıkmıştı. Sosyetik güzel, geçtiğimiz hafta oyuncuyu kardeşi Can ve dedesiyle de tanıştırmıştı.

İDİL FIRAT KİMDİR?: Hande Doğandemir ile bir dargın bir barışık ilişkisini bitiren Mert Fırat, sosyetik güzel İdil Fırat ile görüntü vermeye başlamıştı. Mert Fırat ile İdil Fırat'ın evleneceği ortaya çıktı. Mert Fırat’ın yeni sevgilisi İdil Fırat’ın hayatı merak konusu oldu. Peki daha önce de sanat dünyasının tanıdık simalarıyla aşk yaşayan İdil Fırat kimdir?

Fenerbahçe'nin asbaşkanı Önder Fırat'ın kızı olan İdil Fırat, 1988 yılında dünyaya geldi. George Washington DC Üniversitesi'nde uluslararası politika bölümü okuduktan sonra London School Of Economics Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yüksek lisansını yaptı.