BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,04
ALTIN 441,80
MAGAZİN

Meltem Miraloğlu şimdi de evden kaçtı! '1 haftadır kayıp'

Hayat Devam Ediyor dizisindeki çocuk gelin rolüyle herkesi ekrana kitleyen Meltem Miraloğlu'nun gizlice kendinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenmesi gündem olmuştu. Pek çok iddiayla gündeme gelen Meltem Miraloğlu'nun şimdi de evden kaçtığı konuşuluyor.

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının haberine göre Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı eşi Patrick ile birlikte yaşadığı Amerika'nın Illinois eyaletindeki evinden 'Chicago'da yaşayan teyzeme gideceğim' diyerek kaçtı.

İddiaya göre Meltem Miraloğlu kocasına yalan söyleyerek; "Benim Chicago'da yaşayan bir teyzem var. Onun yanına gideceğim. Teyzemle birlikte Türkiye'ye gideceğiz. Orada burun ameliyatı yaptıracağım" dedi.

Patrick buna inanmayarak Meltem Miraloğlu'na bir sözleşme imzalattı ve Chicago'ya götürmeyi teklif etti. Fakat Miraloğlu bu teklifi kabul etmedi, taksiye binerek evden kaçtı.

ONUR AKAY DA YAZDI!

Kendi internet sitesinde, “Çocuk Gelin ‘Kaçak Gelin’ Oldu!” başlıklı bir yazı yazan Onur Akay da yazısında “Meltem Miraloğlu, şimdi ise bir plan yaparak 80 yaşındaki eşi Patrick’in, Amerika’nın Illinois Eyaleti’nde bulunan evinden kaçtı ve 1 haftadır kayıp! Meltem, dedeye bir yalan söyleyerek ortadan kayboldu! Meltem Miraloğlu, eşi Patrick’e, Illinois Eyaleti’ne bağlı Şikago şehrinde teyzesinin olduğunu, teyzesinin yanına gideceğini, oradan da teyzesi ile Türkiye’ye gidip burnunu yaptıracağını söylemiş. Ancak Türkiye’ye gideceğim diyen Meltem’e güvenmeyen Patrick, Meltem gitmeden evlilik sözleşmesi imzalatmış ve birbirlerinden hiçbir şey istemediklerine dair imza atmışlar. Patrick daha sonra seni Şikago’ya ben bırakacağım demiş ama Meltem kabul etmemiş, taksiyle evden ayrılmış ve gidiş o gidiş. Bir daha Meltem’den haber alınamamış. Telefonla bile eşine ulaşamayan Patrick, en yakın arkadaşları ile üzgün bir şekilde dertleşip, Meltem’in evden kaçtığını söyleyince olay ortaya çıktı ve o bölgede dilden dile dolaşınca bana kadar geldi” ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Şoke eden görüntüler! Engelli çocukları toprağa gömdüler sonra ise...
Yemek kokusu alan fil piknik alanına koştu! O anlar kamerada
Yerli otomobilin görüntüsü ortaya çıktı! İşte ilk videosu
Hırsızlar otomobilden cüzdanı böyle çaldı
Zeytinburnu açıkları, gemi yoğunluğundan limana döndü
Elazığ'da 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi o anla kamerada
İsrail'de ticari kargo gemisi kıyıya sürüklendi
Ankara'da toprak altında kalanan yavru köpekleri hayvansever çift kurtardı
Kırklareli'nde otomobil ortalığı birbirine kattı! O anlar kamerada
Küçükçekmece'de film gibi soygun kamerada! 100 bin liralık saat çaldılar