BIST 4.874
DOLAR 18,63
EURO 19,41
ALTIN 1.051,84
HABER /  DÜNYA

Mehmet Ağar’ın acı günü

Aylardır görüntü vermeyen ve son zamanlarda cezaevine gireceği tartışmasıyla gündeme gelen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Muğla’nın Bodru...

Abone ol

Aylardır görüntü vermeyen ve son zamanlarda cezaevine gireceği tartışmasıyla gündeme gelen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Muğla’nın Bodrum ilçesinde aile dostu olan Saadet Karabaş’ın cenaze törenine katıldı.
Eski İçişleri Bakanı ve eski Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar, Bodrum’da hayatını kaybeden aile dostu 80 yaşındaki Saadet Karabaş’ın cenazesine katıldı. Kumbahçe Camii’nde kılınan cenaze namazında saf tutan Ağar’ın oldukça üzüntülü olduğu gözlendi. Cenaze namazının ardından Karabağ Mezarlığı’na giden Ağar, yakın dostu Karabaş’ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Karabaş’ın mezarı başında dua eden Ağar, çocukları İkbal ve Mehmet Karabaş’a da başsağlığı diledi. Yakın dostlarıyla da kısa süre sohbet eden Ağar, mezarlık çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Ağar, çok sevdiği bir yakınını kaybettiğini ve üzgün olduğunu söyleyerek cenazeden ayrıldı.
(İHA)