BIST 1.529
DOLAR 7,34
EURO 8,87
ALTIN 409,22

MasterChef Eray elendi mi 4'lü sızdı! Eray Aksungur nereli Danilo şef tanışı

Masterchef Türkiye'de kim elendi sorusunun yanıtı yine sızdı deniliyor. Masterchef Eray Aksungur'un elendiği söylendi, denildiği gibi de oldu. Peki Eray Aksungur kimdir, kaç yaşında aslen nereli ve kaç kilo?

Masterchef Türkiye 2020 finali için geri sayım başlarken son 4'e kalan isimler için en kritik eleme yapıldı. 20 Aralık 2020 Masterchef elemesi ile şef önlüğünü giyen isimler belirlendi. Öncesinde ise sosyal medyaya Masterchef Türkiye'den elenen ismin Eray Aksungur olduğuna dair dedikodular düştü. Masterchef'ten elenenlerin ifşa edildiği hesaplardan biri Eray Aksungur'un eleneceği ve son 4'e kalamayacağını iddia etti. 

Masterchef 4'lüsü ifşa oldu iddiası : Söylentiler gerçek çıktı. Masterchef Türkiye'de Eray elendi. Özgül ile birlikte son 2'ye kalan Eray yarışmaya veda eden isim oldu. Bolu'lu Eray Aksungur'un elenmesiyle birlikte Masterchef'in son 4'lüsü de belli oldu. Bu durumda Masterchef önlüğüne giyecek isimler Emir ile birlikte Barbaros, Serhat ve Özgül oldu. Peki Masterchef'ten elenen Eray nereli, Danilo şefle olan mazisi nedir? İşte Eray hakkında merak edilenler:

Masterchef Türkiye 2020 yarışmacılarından olan Eray Aksungur, ilk bölümlerle birlikte öne çıkan isim oldu. Yemeklerdeki yeteneğinden çok 'uyumsuzluğu' ile konuşulan Eray Aksungur, aslında ekran deneyimine sahip bir isim. Masterchef Türkiye'den önce Lezzet Akademisi isimli yarışmada yer almıştı. Show TV'de ekrana gelen bu yarışmadaki jüri üyelerinden biri ise Danilo Şefti. Eray ile Danilo şefin tanışlığı bu yarışmaya dayanıyor. 

Lezzet Akademisi yarışmasında 3 finalisten biri olan Eray Aksungur, birinciliği Cansu Naz'a kaptırmıştı. Eray yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı.