BIST 1.569
DOLAR 7,42
EURO 8,99
ALTIN 445,30

Manisa'da imam ve eşi ayakları bağlı halde ölü bulundu!

MANİSA'nın Gördes ilçesinde 20 yıllık imam olduğu öğrenilen Hasan Arslan (52) ve eşi Fatma Arslan (49) evlerinden 35 kilometre uzakta bir ahırda ayakları bağlı halde, av tüfeğiyle vurulmuş olarak ölü bulundu.

MANİSA'nın Gördes ilçesinde imam Hasan Arslan (52) ve eşi Fatma Arslan (49) ahırda ayakları bağlı halde, av tüfeğiyle vurulmuş olarak ölü bulundu. Fatma Arslan'ın cep telefonundan ağabeyinin kızına, "İntiharımızdan kimse sorumlu değildir" yazılı mesaj gönderildiği belirlenirken, ayaklarının bağlı olması nedeniyle ölümü şüpheli bulunan çifte otopsi yapılmasına karar verildi.

Gördes'in kırsal Karayağcı Mahallesindeki camide 20 yıldır imamlık yapan Hasan Arslan ile eşi Fatma Arslan, evlerine 35 kilometre mesafedeki kırsal Benliali Mahallesindeki ahırda, yakınları tarafından kanlar içinde ölü bulundu.

Yakınlarının durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen jandarma, ayakları bağlı olan çiftin çenelerinin altından av tüfeğiyle vurulmuş olduklarını belirledi.

Soruşturma başlatan jandarma, sabaha karşı, 2 çocuk annesi Fatma Arslan'ın cep telefonundan, ağabeyinin kızına, "İntiharımızdan kimse sorumlu değildir" yazılı bir mesaj gönderildiğini, notu sabah uyandığında fark eden yakınlarının da önce evlerine, ardından ahıra kontrol için geldiklerinde çiftin cesetlerini gördüklerini belirledi.