BIST 1.461
DOLAR 8,26
EURO 10,05
ALTIN 488,07
HABER /  POLİTİKA

LDP'den 1 Nisan'da 'Cumhur İttifakı'na katılıyoruz' şakası! Sosyal medyada gündem oldu

Liberal Demokrat Parti sosyal medyada hesaplarından bir bildiri paylaşarak Cumhur İttifakı'na katılacaklarını söyledi ama gerçek kısa bir süre sonra anlaşıldı...

Abone ol

LDP sosyal medya hesaplarından bir açıklama paylaşarak, Cumhur İttifakı'na katılacaklarını duyurdu ama kısa süre sonra bu açıklamanın '1 Nisan' şakası olduğu anlaşıldı. 

LDP yayımladığı bildiride bir günlüğüne Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini duyurdu. 

Partinin bildirisinde şu ifadeler yer aldı:

Ülkemizin bulunduğu coğrafi konumu Dış güçlerin sürekli ülkemize saldırması sonucu 26,5 yıllık siyasi faaliyetlerimizi yeniden yapılandırmaya karar verdik. 

Artık ülkedeki tüm yetkilerin tek adama verilmesini, adam kayırmayı liyakatsizliği, yolsuzluğun araştırılmaması gerekliliğini, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edilmemesini, kamu iktisadi teşebbüslerin sayılarının arttırılmasını, üstünlerin hukukunun gerekliliğini, büro elemanlarımızın (yok ama olsa yine savunurduk) pudra şekerli hayatlarını nasıl idame ettirdiklerinin araştırılmamasını, destekliyoruz.
Kaz dağlarındaki ağaç katliamını son ağaç kesilinceye kadar destekliyoruz. İstanbul Sözleşmesi'nden çıkma konusunda geç kalındığını, uzaya geçiş garantili 4 şeritli otoyol yapılıp ihalenin 5'li yandaşlara verilmesini, kırmızı bültenle aranan şahısların TRT'de her seçim öncesi canlı yayınlarla halka hitap etmesini, TRT'nin özeleştirilmemesini, Sayıştay raporlarının Meclis'e getirilmemesini, lebaleb kongreleri, rektörlerin atanarak göreve gelmesini, sarı taksi plaka uygulaması ile plaka tahditi uygulamasını dünyanın en doğru piyasa şekli olduğunu düşünüyor ve en önemlisi itibardan tasarruf edilmemesini sonuna kadar destekliyoruz. 

Bu düşüncelerimizle parti olarak kararımızı verdik. Bu düşüncelerimizi en doğru temsil edebileciğimiz yere 1 Nisan 2021 tarihi 00:01 saatinde Kutsal Cumhur ittifakı na katılma kararı aldık.  Bu kararımız 24 saat geçerli olup 2 Nisan 2021 saat 00:01'de sona erecektir.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul Boğazı'nda bugün önemli bir kaza tehlikesi atlatıldı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 'Afet bilgisi eşittir hayat bilgisi' paylaşımı
Kaan Ayhan Covid-19'a yakalandı! Kulübü Sassuolo duyurdu
Bursa'da yolcu otobüsü ile TIR'ın karıştığı zincirleme kazada 2'si ağır 4 kişi yaralandı
Juventus'tan Merih Demiral açıklaması
Evlat nöbetindeki anneden dağa kaçırılan oğluna çağrı
Volkswagen dünyayı şaşkına çevirmişti! Gerçek ortaya çıktı
Sigaraya zam geldi 2021 Kent - Rothmans - Tekel - Samsun sigara fiyatı
Gaziantep’in ünlü baklavacılarından Coşkun Koçak’ın oğlu vuruldu
Osmaniye'de gören şaştı kaldı! Köye gelenler fotoğrafını çekiyorlar
Yorumlar 4 yorum