HABER /  GÜNCEL

Lastik değiştirmek isteyen sürücü feci şekilde can verdi

İstanbul Kağıthane'de, bir taksi şoförü emniyet şeridinde patlayan lastiğini değiştirmek isterken, bir panelvanın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Lastik değiştirmek isteyen sürücü feci şekilde can verdi. Kaza, İstanbul Kağıthane'de, 22.00 sıralarında, O-2 Otoyolu Okmeydanı katılımı yakınlarında meydana geldi.

TEKERLEK PATLAYINCA EMNİYET ŞERİDİNE ÇEKTİ

Bir taksinin şoförü Nizamettin Sarıgül, İkitelli'den aldığı müşteriyi Sarıyer'e götürmek için yola çıktı. Okmeydanı katılımı yakınlarına geldikleri sırada taksinin sol arka tekerleği patladı. Sarıgül, lastiği değiştirmek için taksiyi emniyet şeridine çekti. 

METRELERCE SÜRÜKLENDİ

Bagajdan levyeyi aldığı sırada, arkadan gelen panelvanın sürücüsü Ufuk Bozkurt, hızlı bir şekilde Nizamettin Sarıgül'e çarptı. Panelvanla, taksi arasında sıkışan Sarıgül, metrelerce sürüklendi. Sarıgül olay yerinde hayatını kaybetti.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Nizamettin Sarıgül'ün cesedi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Sarıgül'e çarparak ölümüne sebep olan panelvan sürücüsü ise gözaltına alındı.

Kaza nedeniyle O-2 Otoyolu Ankara istikametinde kilometrelerce trafik oluştu. Kaza yerinin temizlenmesinin ardından trafik normale döndü.

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir sözü yetti o il yaşadı
Mardin Kurban bayramı namazı saati - 2017
Beyaz Saray'da şok ayrılık bakın son isim kim oldu
Türkler akın akın oraya gidiyor kilometrelerce konvoy oluştu
Kuzey Kore füzeleri fırlattı tanımlayamadılar bile!
Cuma günü okunacak kısmet açma duası hangisidir?
Yorumlar 2 yorum