BIST 8.087
DOLAR 28,91
EURO 31,36
ALTIN 1.887,63
HABER /  GÜNCEL

Koronavirüse yakalanan Kadir Topbaş'tan haber var! Topbaş'ın sağlık durumu nasıl

İSTABUL Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş koronavirüse yakalanmış ve yoğun bakıma kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren Topbaş'ın hayati riskinin sürdüğü öğrenildi.

Abone ol

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş, kaldırıldığı özel hastanede 16 Kasım'dan bu yana korona virüs tedavisi görüyor. Yaklaşık 40 gündür hastanede tedavi gören Topbaş'ın tedavisi entübe edilerek devam ediyor. 16 Kasmı'da hastaneye kaldırılan Kadir Topbaş’ın sağlık durumu ile ilgili sosyal medyadan oğlu Mustafa Ömer Topbaş bir açıklama yapmıştı.

Kadir Topbaş, "Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar. Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah’ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun" bilgisini vermişti.