BIST 1.316
DOLAR 7,95
EURO 9,44
ALTIN 463,12

Korkunç olayda dikkat çekmişti: İfadesi ortaya çıktı!

İSTANBUL Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Ramazan Sarı (43) ve eşi Suzan Sarı’yı kurşun yağmuruna tutarak öldürdüğü iddiasıyla aranan Feyyaz Elik’in olay sırasında yanında bulunan dayısı Recep Sungun'un yakalandıktan sonraki ifadesi ortaya çıktı.

İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Ramazan Sarı (43) ve eşi Suzan Sarı’yı kurşun yağmuruna tutarak öldürdüğü iddiasıyla aranan Feyyaz Elik’in olay sırasında yanında bulunan dayısı Recep Sungun yakalandı. Sungun ifadesinde hastaneye bir yakınını ziyaret için gittiğini ve tetikçi ile karşılaşmasının tesadüf olduğunu öne sürdü.

Olayın ardından polis, saldırganın 5 Eylül 2017’de Ümraniye Çakmak Mahallesi’ndeki Fatih İlkokulu’nun bahçesinde servis taşımacılığı yapan iki firmanın çalışanları arasında çıkan silahlı kavgada yaşamını yitiren Cüneyt Elik’in kardeşi Feyyaz Elik olduğunu belirlemişti.

Hakkında arama kaydı olduğu belirlenen Feyyaz Elik’in, silahlı saldırıyı 'intikam amaçlı' düzenlediği ileri sürülürken, olay sırasında Elik’in yanında olan dayısı Recep Sungun, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Ümraniye’de sokak üzerinde yakalandı.