Korkunç! Mahkumlar kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor hamile bırakıyor

Orası dünyanın en tehlikeli cezaevi... Mahkumlar arasında çete savaşları yaşanıyor... Silahlar ve pompalı tüfeklerle çatışıyorlar... Kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor, hamile bırakıyorlar...

Korkunç! Mahkumlar kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor hamile bırakıyor - Sayfa 1

DÜNYANIN en tehlikeli hapishanesi olarak gösterilen Brezilya'daki Pedrinhas Cezaevi, çetelerin kan donduran eylemlerine sahne oluyor. Sadece geçen yl 75 mahkum cezaevi içinde öldürüldü. Mahkum çeteciler arasında silahlı çatışmalar yaşanıyor. Ne gardiyanlar ne de polis yaşananlara engel olabiliyor. Çete üyeleri zaman zaman kadınlar koğuşunu basıp buradaki kadınlara tecavüz ediyor. Son bir yılda 20 kadın mahkum bu nedenle hamile kaldı.

111
Korkunç! Mahkumlar kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor hamile bırakıyor - Sayfa 2

Brezilya'daki Pedrinhas Cezaevi, yaşadığımız gezeğenin en dehşet verici cezaevilerinden birisi olarak gösteriliyor. Sık sık çatışmaların yaşandığı, mahkumların isyan çıkardığı bu korkunç cezaevinde sadece geçtiğimiz yıl 75 mahkum öldürüldü.

211
Korkunç! Mahkumlar kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor hamile bırakıyor - Sayfa 3

Dışarıda süren çete savaşları cezaevinde de sürünce, çete üyeleri birbirini öldürmeye başladı. Ne yazık ki bu cinayetlere ne gardiyanlar ne de polisler engel olamıyor.

311
Korkunç! Mahkumlar kadınlar koğuşunu basıp tecavüz ediyor hamile bırakıyor - Sayfa 4

Pedrinhas Cezaevi'nde; çete üyeleri, mafyalar, katiller, caniler, uyuşturucu satıcıları ve psikopatlar bulunuyor. Bunlar zaman zaman birbiriyle kapışıyor.

411