DÜNYA

Köpek kadının yüzünü işte böyle parçaladı

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir restorantda köpek kadının suratını ısırarak parçaladı. O anlar saniye saniye böyle kaydedildi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Bir restorantda oturan kadın yanına gelen köpeği sevmeye başladı. Başlarda her şey normal gibi giderken köpek bir anda kadının suratını ısırarak parçaladı. Kadının yardımına koşan yanındaki arkadaşlar ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra hastaneye kaldırılan kadının yüzüne cerrahi müdahale yapıldığı açıklandı.O anlar restorantın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar