BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Kızım 26. bölüm fragmanı

Kızım dizisi 26. yeni bölümüyle 5 Nisan 2019 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 5 Nisan 2019 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 79. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Gülperi 27. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 81. bölüm 2. fragmanı
Recep Özel "Oyların tamamının sayılması halinde Binali Yıldırım'ın kazanacak"
Sokakta aşırı hızlı aracın cipe çarptığı anlar kamerada
Ekrem İmamoğlu İstanbul'daki oy farkını açıkladı
Kamyonetin kasasında tehlikeli yolculuk kamerada
Ali İhsan Yavuz İstanbul'daki son seçim sonuçlarını açıkladı
Tehlikeli anlar saniye saniye kaydedildi! Aslan bakıcısına saldırdı
Yorumlar