Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün yarı çıplak pozları kasıp kavurdu

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün yarı çıplak pozları kasıp kavurdu

Kısmetse Olur programı ile tanınan ve Survivor yarışmacısı Eser West'le bir dönem yaşadığı aşkla gündeme gelen Cansel Çördük, ABD'nin California eyaletinden paylaştığı cesur fotoğraf ve videolarla sosyal medyayı kasıp kavurdu.

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün yarı çıplak pozları kasıp kavurdu - Sayfa 1

Survivor 2017'den açlık krizleri nedeniyle firar eden Eser West'in eski sevgilisi Cansel Çördük, Instagram hesabındaki paylaşımlarıyla tekrar gündeme geldi. Şu sıralar ABD'nin California eyaletinde yaşayan Çördük, paylaştığı cesur pozlarıyla 'bu kadarına da pes' dedirtiyor.

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün yarı çıplak pozları kasıp kavurdu - Sayfa 3

Türk izleyicisi Cansel Çördük'ü Kısmetse Olur programıyla tanımıştı. Bu yarışmada Eser West isimli yarı ABD'li bir damat adayı ile aşk yaşayan Cansel Çördük, aldatma iddiaları ile gündeme gelmişti. Eser West ailesiyle tanıştırdığı Cansel Çördük ile yollarını ayırınca soluğu Survivor yarışmasında almıştı. Cansel Çördük ise o günden sonra hayatına farklı bir rota çizerek ABD'de modellik yapmaya başladı.

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün yarı çıplak pozları kasıp kavurdu - Sayfa 4

Çördük bir dönem de Instagram hesabı eklenince gündeme gelmişti. Arda Turan ile yazışmaları ortaya çıkan Çördük'ün, hesabından çıkan asıl bomba ise cenin fotoğrafı olmuştu.