Kiralık katil tutmuş! Tolga Karel'den eski eşi Günay Musayeva hakkında şok iddialar!

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, dün katıldığı bir canlı yayın programında çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Karel'den o iddialara yanıt gecikmedi.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, Karel'in oğluyla görüşmediği ve nafaka ödemediğine dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Şu sıralar Amerika'da yaşayan Karel, eski eşinin iddialarına şok edecek açıklamalarla cevap verdi.

Tolga Karel, eşinin hakkında söylediklerine şu sözlerle cevap verdi: "Beni öldürtmek için emir verdiği adamın yakalanıp cezaevine atıldığını anlattı mı size? Ya da 'Bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediği mi? 

Evimi kiraya verdiğimde kiracının beni arayıp 'Tolga bey evde büyüler bulduk' dedi. Daha hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var. 

Şu mübarek ayda bak Rabbim'e şükür ediyorum beni böyle bir kadından kurtardığı için. Benim için o bir ölü. Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında bir dakika kalmaz.