Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi

Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi

SULTANGAZİ'de gasptan kaçan talihsiz adam, yarı çıplak halde beşinci kattaki dairenin balkonundan sarkarak yardım bekledi.

Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi - Sayfa 1

Zeytinburnu'nda yaşayan bir kişi, iddiaya göre internette tanıştığı kişiyle birlikte olmak için anlaştı. Tanıştığı kişinin Sultangazi Cebeci Mahallesi'ndeki evine giden bu kişi, evin başka odasından çıkan ve tanıştığı kişinin arkadaşları olduğu öğrenilen 2 kişi tarafından dövüldü. Evdekilerin parasını alarak, zorla senet imzalatmak istediği öne süren kişi yarı çıplak halde 5. kattaki dairenin balkonuna çıktı.

Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi - Sayfa 2

Yarı çıplak bir halde balkondan sarkan kişi, 'yardım edin' diye bağırmaya başladı. Evin bulunduğu caddeden geçenler, yarı çıplak adamı görünce kısa bir şaşkınlık yaşadıktan sonra hemen polis ve itfaiyeye haber verdi. Evde bulunan 3 erkek ise olay yerinden koşarak kaçtı.

Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi - Sayfa 3

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri uzattıkları merdivenle pencerede asılı kalan adamı kurtardı. Aşağıya indirilen adamın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kimse gözlerine inanamadı! Yarı çıplak halde 5. katta böyle bekledi - Sayfa 4

Polis merkezine götürülen adam burada verdiği ifadesinde şunları anlattı: İnternette tanıştığım kişi birkaç gün süren yazışmaların ardından Sultangazi'deki eve davet etti.