BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
MEDYA

Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçe'ye gönderme!

Oğlunun ısrarı üzerine Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Genco Demirer'in Fenerbahçe'ye yaptığı Vardar ve Pendik göndermesi sosyal medyayı salladı

ATV'nin heyecanla takip edilen 'Kim milyonler olmak ister' isimli yarışma programında yarışmacısı Genco Demirer'in, Fenerbahçe'ye yaptığı gönderme gündeme damgasını vurdu. Genco Demirer'in Fenerbahçe'ye Vardar ve Pendik göndermesi Fenerbahçelileri çıldırttı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar