BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Kibariye'nin annesi sefalet içinde! Devlete sığındı ve...

Ünlü sanatçı Kibariye'nin annesinin çok zor durumda olduğu ve devlete sığınarak yeşil kart aldığı iddia edilmişti. Kibariye'den iddialarla ilgili sert bir açıklama geldi.

Ünlü sanatçı Kibariye'nin annesinin çok zor durumda olduğu ve devlete sığınarak yeşil kart aldığı iddia edilmişti. Kibariye'den iddialarla ilgili sert bir açıklama geldi. Kibariye'nin annesiyle ilgili iddialar şöyleydi: Kibariye gerginlik yaşadığı annesi Makbule Tokmak’a verdiği maddi desteği kesti. Sosyal güvencesi olmayan Makbule Hanım, çareyi devlete sığınmakta buldu. Yaşlı kadın, Yeşil Kart’tan yararlanmaya başladı.

Kibariye'nin, yıllar önce 'Şofer Tünay' sözüyle hafızalara kazınan annesi Makbule Tokmak, devlet desteği almaya başladı. Eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları nedeniyle evine haciz gelen Kibariye'nin, annesiyle tartıştığı ve maddi desteğini kestiği öne sürüldü.

Hiçbir sosyal güvencesi olmayan Makbule Hanım, maddi durumu yetersiz vatandaşlara verilen Yeşil Kart'a başvurdu. Bir konserden 60-70 bin TL kazanan Kibariye'nin, annesine verdiği maddi desteği kestiği iddia edildi. Bu haberlerin ardından Kibariye, sert bir açıklama yaptı:

"ANNEM BAŞIMIN TACIDIR" İddiaları kesin bir dille yalanlayan usta sanatçı, "Annem hakkında çıkan asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberleri yapan, kişiliksiz insanlar mutlaka Allah'ın gazabına uğrayacaklardır. Allah'ın rahmeti Anne ve Baba'da gizliyken, bu hakikatlere sahip biri olarak, Annem'e bakmama, ilgilenmeme haberlerini kınıyor, hesapları çabuk gören, Rabbime havale ediyorum. Annem başımın tacıdır" notunu paylaştı.