BIST 1.540
DOLAR 7,39
EURO 8,98
ALTIN 441,87

Kibariye ve eşi aşka geldi öptüğü fotoğrafı paylaştı

Geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddia edilen Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık'ın sosyal medyadan samimi paylaşımları iddialara yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın bankalara borçlandığı ve iş yaptığı şirketlere borcunu ödemediği iddia edilmişti. Bu olaylardan 20 yıllık evliliklerini bitirecekleri iddiaları ortaya atılmış ve çiftin şiddetli geçimsizlikten boşanacakları söylenmişti.

Sahibi olduğu şirketin çalışanlarına uzun süredir maaş ödemeyerek piyasada bulunan birçok şirketin yanı sıra bankalara 10 milyon TL borçlanmasıyla gündeme gelen Ali Küçükbalçık'ın, 1999 senesinde hayatını birleştirdiği ünlü şarkıcı Kibariye'nin adını kullanarak kazandığı güvenle şirketlere karşılıksız çek verdiği söylenmişti.

BOŞANMA İDDİALARINA YANIT: Uzun süre gündemde kalan çiftten boşanma iddialarına cevap niteliğinde fotoğraflar geldi. Önceki akşam sosyal medya hesabından bu paylaşımı yapan Ali Küçükbalçık, “Aşkların en güzeli bu be” notunu ekledi.

Ardından 58 yaşındaki Kibariye ise eşinin bu jestine karşılıksız kalmayarak bu fotoğrafı paylaştı. Çift, böylelikle boşanacakları iddialarına da yanıt vermiş oldu.