Kerimcan Durmaz'dan korkutan haber! Apar topar ameliyata alındı

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın apar topar hastaneye kaldırıldığı ve ameliyata alındığı iddia edildi. Kerimcan Durmaz kimdir? Sağlık durumu nasıl? Kerimcan Durmaz'ın hastalığı ne? Ünlü DJ'e dair merak edilenler galerimizde...

Kerimcan Durmaz'dan korkutan haber! Apar topar ameliyata alındı - Sayfa 1

Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla milyonlarca kişi tarafından takip edilen Ünlü DJ Kerimcan Durmaz hakkında korkutan bir iddia ortaya atıldı.

18
Kerimcan Durmaz'dan korkutan haber! Apar topar ameliyata alındı - Sayfa 2

Durmaz'ın apandisiti patlaması üzerine hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü. Arkadaşları tarafından Bodrum Amerikan Hastanesi'ne yetiştirilen ünlü fenomen, acil olarak ameliyata alındı.

28
Kerimcan Durmaz'dan korkutan haber! Apar topar ameliyata alındı - Sayfa 3

DEMET AKALIN ZİYARETİNE GİTTİ: Durmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, haberi alan dostu ve komşusu Demet Akalın'ın hastaneye giderek ünlü DJ'i ziyaret ettiği kaydedildi.

38
Kerimcan Durmaz'dan korkutan haber! Apar topar ameliyata alındı - Sayfa 4

"ONU TEMİZ KALPLİ ÇOCUK OLDUĞU İÇİN SEVİYORUM" DEMİŞTİ: Kerimcan Durmaz ve Demet Akalın bilindiği üzere yakın arkadaşlar. Demet Akalın, geçen yıl Samsun'da sahnede saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz'ı savunurken şöyle konuşmuştu: Milletimiz çok kazanan insanları sevmiyor. Bu kadar mal düşmanı olmayalım. İnsanların cinsel tercihlerine de saygı duyalım. Onu temiz kalpli bir çocuk olduğu için seviyorum"

48