Kendi ölümünü bilen kahinden şoke eden Türkiye kehaneti!

Ünlü kahin Nostradamus'un Türkiye ile ilgili 2 kehaneti bulunuyor. Depremle ilgili tartışmaların giderek arttığı şu günlerde hafızalarda yer eden Nostradamus kehanetleri de tekrar gündeme geldi. Türkiye'de yaşanacak depremle ilgili kehanetlerin yer aldığı Nostradamus'un kitaplarında Türkiye'nin dahil olacağı bir savaştan da bahsediliyor

Ölmeden önce son gecesinde kendisine 'İyi geceler' diyen papaza, "Bu son gecem, beni yalnız bırakın, sabaha ölmüş olacağım." diyen kahinin Türkiye kehanetleri dikkat çekti. İşte mezarının hangi tarihte açılacağını dahi bilen kahinin herkesi şaşırtan kehanetleri...
Kendi ölümünü bilmişti!

 Bu son gecem: Gut romatizması ve su toplaması nedeniyle durumu ağırlaşan Nostradamus, 1 Haziran 1566 gecesi kendisine "İyi geceler" diyen bir papaza şu cevabı verir: "Bu son gecem. Sabaha ölmüş olacağım…"

Çernobil faciası, Hitler'in yükselişini ve 11 Eylül saldırıları gibi çok sayıda önemli gelişmeyi doğru tahmin ettiği söylenen Nostradamus'un geleceğe dair öngörüleri merakla takip ediliyor.

Tüm zamanların en tanınmış kahini Nostradamus'un deprem, sel ve diğer doğal felaketlerle ilgili kehanetleri olduğu da bilinmekte.