BIST 4.958
DOLAR 18,61
EURO 19,45
ALTIN 1.050,35
MEDYA

Karolin'in bebeğinin babası Kısmetse Olur Murat Özbakan çıktı!

Esra Erol'da kendini Karolin olarak tanıtan Seda Avcı'dan şok itiraf. Karolin'in bebeğinin babası Kısmetse Olur Murat Özbakan çıktı.

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programında şok eden itiraf. Esra Erol'un kuaförü ile birlikte olan ve kendini Karolıne olarak tanıtan Seda Avcı'nın bebeğinin gerçek babasını dün yayınlanan bölümünde açıkladı.  Karolıne'in bebeğinin babası Kısmetse Olur programıyla tanınan Murat Özbakan çıktı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle