'Karım başkalarıyla birlikte olmamı istiyor' demişti! Çiftten çılgın istek

Sosyal medyada "playboy" olarak tanınan Dan Bilzerian'ın en büyük rakibi olarak gösterilen Travers Beynon ile karısı bir tane değil iki tane erkek çocuğun ailelerine katılmasını sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi.

'Karım başkalarıyla birlikte olmamı istiyor' demişti! Çiftten çılgın istek - Sayfa 1

Dan Bilzerian'ın rakibi olarak Candy Man takma adıyla Instagram'a katılan ve gerçekten de fenomene dönüşen Travers Beynon ile karısı bir tane değil iki tane erkek çocuğun ailelerine katılmasını sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi. 46 yaşındaki Beynon, genç bir delikanlıyken tam 10 tane çocuk sahibi olmak istediğini söyleyerek "Sanırım iki tane daha erkek evladım olsa bundan mutluluk duyarım" diye konuştu. Beynon karısının da kendisine cep telefonunda bir mesaj göndererek "Ben bir erkek çocuğumuz daha olsun istiyorum... Şimdi" diye onun da bu isteğini paylaştığını söyledi.

111
'Karım başkalarıyla birlikte olmamı istiyor' demişti! Çiftten çılgın istek - Sayfa 2

Travers Beynon daha önceki evliliğinden 18 yaşında Ninibeth Leal Valentino, 15 yaşında Luciana adlı iki çocuğa sahip. Beynon ile şimdiki eşi Taesha Beynon'un da 6 yaşında Velicia ve 5 yaşında Serafina adında iki kızı bulunuyor. Travers Beynon ile eşi Taesha, çok eşliliği savunan bir yaşam sürüyor. Kocasının, sürekli etrafı kadınlarla çevrili olarak yaşamasından rahatsızlık duymayan Taesha Beynon "Gençliğimde kızlarla dolu bir ortamda yaşadım. Travers ile evliliğimizin ilk yıllarında da normal çiftler gibiydik" dedi.

211
'Karım başkalarıyla birlikte olmamı istiyor' demişti! Çiftten çılgın istek - Sayfa 3

Taesha Beynon, kocasını çok eşli hayata kendisinin yönlendirdiğini de belirtti. Beynon çifti bu durumun ilişkilerine bir zarar vermediğini de belirtti.

311
'Karım başkalarıyla birlikte olmamı istiyor' demişti! Çiftten çılgın istek - Sayfa 4

Sosyal medyada Candyman olarak tanınan 46 yaşındaki Beynon, çevresinde birbirinden güzel çok sayıda kadınla çektirip paylaştığı pozlarıyla tanınıyor. Taesha Beynon ile evli olan Travers Beynon, çokeşli hayat tarzına kendisini eşinin yönlendirdiğini anlattı.

411