BIST 4.930
DOLAR 18,83
EURO 20,18
ALTIN 1.129,62
MEDYA

Karagül 111. bölüm fragmanı

Karagül dizisi 111. yeni bölümüyle 4 Mart 2016 Cuma akşamı FOX'ta olacak. Karagül'ün bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Karagül dizisi 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 4 Mart 2016 Cuma akşamı FOX'ta...


Kadriye’nin ölümle pençeleştiğinden habersiz olan Şamverdi ailesi yeni konaklarında yeni bir hayatın kapılarını aralamışlardır. Diğer yandan Gülizar, Şamverdilere büyük bir darbe daha indirmenin hazırlığı içindedir. Konak ahalisi başlarına gelecek olan korkunç olaydan habersiz, yaralarını sarmaya ve yeniden ayağa kalkmaya çalışmaktadırlar.


Kendal, Kenan’ın kendisine hazırladığı tuzağı öğrendikten sonra bu kez yeni bir plan yapar ve Kenan’ın hayatla bağını keser. Ölümün kıyısına gelen Kenan oradan geri dönebilecek mi? Kendal diğer yandan oğluna kavuşabilmek için yeni bir hamle daha yapar. Sibel’den oğlunu almaya kararlıdır. Bunu öğrenen Kasım boş durmaz ve harekete geçer. Sibel, Ayşe ve Mehdi ile birlikte Kendal’ın zulmünden kurtulabilmek için kaçmaya karar verirler. Kendal’ın yapacağı büyük hata ise kendi oğlunu ölümün kucağına atacak emri verir. Kendal’ın büyük imtihanı verdiği ölüm emriyle başlayacaktır.

Sitene Ekle
Etiketler