BIST 1.445
DOLAR 8,29
EURO 10,07
ALTIN 488,99
MEDYA

Kara Sevda 59. bölüm 2. fragman

Kara Sevda dizisi 59. yeni bölümüyle 8 Mart 2017 Çarşamba akşamı Star'da olacak. Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler yaşanacak?

Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisi 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kemal ve Nihan'ın Ozan cinayeti hakkında gerçekleri öğrenmesinin ardından Kara Sevda dizisinde Nihan, Zeynep'in peşine düşüyor. Kardeşinin katilini bulan Nihan ne yapacak? Kara Sevda nefes kesen yeni bölüm ile 8 Mart 2017 Çarşamba akşamı Star TV ekranında...

Kemal, Ozan’ın katili ile yüzleşmek için açtığı kapının ardında Zeynep’i ölümle pençeleşirken bulur. Son anda Zeynep’in hayatını kurtaran Kemal, kardeş kaybetmenin eşiğinden döner ve bu acıyla yüzleşir. Ancak hala ortada, cevaplanması gereken büyük bir soru işareti vardır. Kemal, Ozan’ın ölümüyle ilgili sonu uçurum olan bir kararın eşiğindedir.
Nihan’ın basın toplantısındaki cesur çıkışına Emir de aynı şekilde karşılık verir. Yakında boşanacaklarını ilan eder. Emir’in bu çıkışının altında yatan sebebi Nihan bilse de geri adım atmaz. Emir ise Nihan’la kalan hesabını görmek için attığı adımlara bir yenisini ekler.
Hakan’dan alacağı yepyeni bilgi, Kemal’in Ozan’ın ölümüne dair bakış açısını değiştirir. Bu sırada Nihan, Kemal’in kendisinden kaçmasının arkasındaki sebebi bulur: Zeynep. Ozan cinayeti, Nihan ile Kemal arasında geçilmesi en zor sırat köprüsü olacaktır.
Kemal ve Nihan’ı ayırmak için, Emir’in aklında Zeynep’i Kemaller’in önüne atmak dışında bir plan vardır. Emir, bununla ilgili Zeynep'e teklifini yapar. Bu teklif Zeynep’i hayatının tercihini yapmaya itecektir.
Deniz’in yaklaşan doğum günü Kemal için tartışmaya açık bir konu değildir. Deniz, ilk doğum gününde babasıyla birlikte olacaktır. Kemal, Deniz’e hazırladığı doğum günü hediyesi için Nihan’ı da yanına ister. Bütün karmaşanın içinde ikisi şahane bir gün geçirir ve aşklarını doyasıya yaşar.
Deniz, doğum gününde babasının yanında, dedesinin evindedir. Emir’in sürpriz hediyesi ise, bu doğum gününe hafızalardan silinmeyecek bir son yazacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gamze Göktürk Kısmetse Olur'a geri döndü!
Damadı sürükleyerek düğüne götürdü
İstanbul'un ünlü plajını görenler dehşete düştü
Trafik magandası ortalığı birbirine kattı!.. İşte o anlar!
Müge Anlı'da yeni gelişme: Fahire Kara'nın evi bulundu
Cem Yılmaz, Ajda Pekkan’a Arif ve 216 için teklif götürdü
Caber Kalesi'nde ABD zırhlısı
Avusturya'daki Türkiye konferansında 'ajan' spiker şoku
İzmir Barosu'nun 'Adem ve Havva'lı 'hayır' videosuna tepki
Cam silmede ilginç yöntem
Yorumlar