BIST 5.032
DOLAR 19,05
EURO 20,50
ALTIN 1.211,97
HABER /  GÜNCEL

Kara Sevda 44. yeni bölüm fragmanı!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kara Sevda 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti haberimizde.

Abone ol

STAR TV'de Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Kemal, Emir ve Nihan arasındaki çember git gide farklı oyunlara sahne olmaya başladı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan'ın telaşlı halleri dikkat çekti. Merakla beklenen Kara Sevda 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

KARA SEVDA 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KARA SEVDA SON BÖLÜM ÖZETİ

Nihan’ın panik halleri damga vurdu. İçini döktüğü ve bebeğinin gerçek babasını yazdığı defteri kaybeden Nihan, gerçeklerin ortaya çıkması korkusuyla yana yakıla defterini arıyor. Peki Nihan’ın defteri kimin elinde?

Ozan’ın ölümünden sorumlu olan kişileri açıklar. İçerisine bir kurt düşen Nihan, Kemal’e tepki gösterir ve bu meseleyi kurcalamaktan vazgeçmesi için baskı yapar. Tüm yaşananlara rağmen Nihan’ın sözünü dinlemeyen Kemal, Emir’in bile düşünemeyeceği başka bir noktadan olayları araştırmaya koyulur. Ancak Nihan’ın da olayların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Kemal’in bir şeyler bulabileceğini düşünerek bazı ipuçlarını kurcalayan Nihan, kardeşiyle ilgili şok edici bir gerçekle karşılaşır. İkili Ozan’ın ölümü ardındaki sır perdesini aralamaya çalışırken Asu ve Galip cephesinde de gizli bir anlaşma gerçekleşmektedir. Artık gerçekleri bildiğini itiraf eden Galip, sadece Asu değil, Leyla ile de sürpriz bir anlaşmanın eşiğindedir. 

KARA SEVDA DİZİSİ KONUSU

Kara Sevda, 14 Ekim 2015'te Star TV'de[1] yayınlanmaya başlayan dizidir. Dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu yer almaktadır. Yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral bulunmaktadır. Senarist kadrosunda Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Kürşat Alnıaçık, Burak Sergen, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk yer alıyor. Dizinin çekimleri 1. bölümdeki maden kazası (Zonguldak) hariç İstanbul ilinde gerçekleşmektedir. Dizide madende bir facia yaşandıktan sonra hayatı değişen genç bir maden mühendisinin hikayesi anlatılmaktadır. Genç madenciyi Burak Özçivit canlandırıyor.

KARA SEVDA DİZİSİ OYUNCULARI

Burak Özçivit
Kemal Soydere
Maden mühendisi. Yeniköy'ün kıt kanaat dünyasının, yolun öte yanının, mahallenin çocuğu. Berber Hüseyin ile ev hanımı Fehime'nin üç çocuğundan biri. Tarık'ın kıskandığı kardeşi, Zeynep'in hayran olduğu abisi. Nihan ile 2010 yılında tesadüfen karşılaşarak sevgili olur. Evlenme teklif edeceği zaman Nihan'ın kardeşi Ozan'ın bir kadını öldürmesi ve bu olayı gizlemesi için Emir'le evlenmek zorunda kalması nedeniyle Nihan'ın evlenme teklifini maddiyata dayandırarak reddetmesi üzerine İstanbul'u terk ederek Zonguldak'a madende mühendis olarak çalışmak için gider. İş sırasında patronu ile maden ocağının içini kontrol ederken meydana gelen göçükte patronunu kurtarması ve madendeki önceden aldığı önlemler sayesinde can kaybının olmaması nedeniyle patronu kendisine ortaklık teklif eder ve hayatı değişmeye başlar. Emir Kozcuoğlu'nun şirketi ile ortak bir proje için ortağının yaptığı teklifi kabul ederek İstanbul'a 5 yıl aradan sonra tekrar döner. Artık daha güçlüdür ve ilk hedefi sevdiği kadını elinden alan ve aynı projede çalıştığı Emir Kozcuoğlu'nu alt etmektir. Nihan ile arasındaki Kara Sevda'nın külleri tekrar alevlenir ve Nihan ile yeniden bir araya gelmek için savaşmaya başlar.

Neslihan Atagül
Nihan Sezin
Emir'in karısı. Kemal'in eski sevgilisi. Yeniköy'ün pırıltılı dünyasının, yolun sahil tarafının, imtiyazlar içinde büyütülmüş yalı kızı. Soyu saraydan gelen Vildan'la, orta halli bir aileden yükselmiş Önder'in kızı. Ozan’ın ikiz kardeşi. Neşeli, hayat dolu, umursamaz, uçarı bir kız. İçinde büyüdüğü zengin ve pırıltılı hayata ise hep biraz mesafeli. Kemal ile 2010 yılında sevgili olarak evlilik hayalleri kurduğu dönemde kardeşi Ozan'ın bir kadını öldürmesi ile bu olayı gizlemeyi vaad eden ve kendisine aşık olan Emir ile evlenmek zorunda kalır ve Kemal'in evlenme teklifini aralarındaki maddiyat ve yaşantı farklılığına dayandırarak red eder ve Kemal'in İstanbul'u terk etmesine neden olur. Yıl 2015 olduğunda hala Kemal'e ilk günkü gibi aşıktır ve Kemal'le yaşadıklarını düşünerek güçlü kalmıştır. Kemal'in patronuna ortak olarak, eşi Emir ile ortak bir projede yer alması ile Kemal'in tekrar İstanbul'a dönmesi ile her şey tekrar başlar.

Kaan Urgancıoğlu
Emir Kozcuoğlu
Dizinin kötü adamı. Varlıklı bir ailenin oğlu ve Nihan'a takıntılı olarak aşık olan bir adam. Nihan'ı asla kaybetmek istemeyen iş adamı. Babasının şirketinin patronu. Fakat yaptığı hatalar nedeniyle şirketteki yetkileri babası tarafından zaman zaman kısıtlanmaktadır. Babasından gelen bir anlayışla maddi güç ile her şeye sahip olacağına inanmış, Kemal ile ortak bir projede çalışmak zorunda kalması ve Kemal ile Nihan'ın ortak geçmişini öğrenmesi üzerine Kemal'i düşmanı olarak görmeye başlar. Kemal'e zarar vermek için başta Kemal'in kız kardeşi ve abisini kullanarak her yöntemi uygulamaktadır. Bu nedenle Kemal ile arasında bir savaş ve yarış başlar.

Zerrin Tekindor
Leyla
Eski bir konakta tek başına yaşayan bir kadın. Hayat dolu, maziden bahsetmeyi sevmeyen bir kadın. Mahalleli için ise tam bir film aktristi. Kemal, hem oğlu hem arkadaşıdır Leyla'nın. Aralarındaki yaş farkına rağmen, iki kadim dostturlar. Aynı zamanda Vildan'nın kardeşi ve nihan'nın teyzesi.

Melisa Aslı Pamuk
Asu Alacahan
Hakkı Alacahan'ın yeğeni. Kemal'in Zonguldak'taki sağ kolu ve patronunun güzel yeğeni. Ailede erkek varis olmadığı için işlerin başına Hakkı’dan sonra geçmesi muhtemel isim.

Orhan Güner
Hüseyin Soydere
Kemal, Zeynep ve Tarık'ın babası, Müşfik, sevecen, sıcakkanlı, çalışkan, tam bir aile babası. Baba mesleği berberlik ile ailesini geçindiriyor. Esnaf arasında çok sevilen, saygı duyulan, danışılan adamlardan.

Zeyno Eracar
Fehime Soydere
Kemal, Zeynep ve Tarık'ın annesi. Akça-pakça, sevimli ve sıcakkanlı, anlayışlı, zeki, ismiyle müsemma bir kadın. Tam bir Türk annesi. En büyük zaafı ailesinin, yuvasının, çocuklarının huzuru ve mutluluğu.

Rüzgar Aksoy
Tarık Soydere
Kemal ve Zeynep'in abisi. Hüseyin ve Fehime’nin büyük oğlu ve ilk defa ebeveyn olmanın acemiliklerini yaşadıkları çocukları. Gerçek duygularını gizlemeyi çok küçükken öğrendi. Kemal’in, ailede göz bebeği oluşu, Tarık için katlanılamaz bir durum.

Hazal Filiz Küçükköse
Zeynep Soydere
Kemal ve Tarık'ın kız kardeşi. Ailenin “tekne kazıntısı” ve ailedeki herkesten farklı. Akıllı ve hırslı bir kız.

Kürşat Alnıaçık
Önder Sezin
Nihan ve Ozan'ın babaları. Sessiz, sakin bir adam. Ne evinde, ne işinde dominant. İş dünyasındaki konumu, kayınpederinin nüfuzuyla elde edilmiş. Zamanında varlık gösteremediği meseleleri, bir daha toparlaması mümkün olmamış.

Neşe Baykent
Vildan Sezin
Nihan'ın annesi

Barış Alpaykut
Ozan Sezin
Nihan'ın ikiz kardeşi. Astım hastasıdır. Zeynep'le evlidir

Burak Sergen
Galip Kozcuoğlu
Emir'in babası. Emir'i kontrol alabilecek güce sahip tek kişidir.

Gökay Müftüoğlu
Salih
Kemal'in arkadaşı. Ayrıca Kemal'in kız kardeşi Zeynep'e aşıktır.