Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü

Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alınan Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan, sevenlerine sosyal medya hesabından seslenerek sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Hastanedeki fotoğrafını da paylaşan Orhan'ın kanser olduğu iddia edilmişti.

Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü - Sayfa 1

Yoğun bakıma alındığı ilk gün kansere yakalandığı haberleri çıkan, ancak özel bir hastanede 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdiği öğrenilen Sevcan Orhan, 2 günlük yoğun bakım sürecini anlattı. Apar topar hastaneye kaldırılmasıyla sevenlerini de endişelendiren Orhan, birkaç gün sonra hastaneden taburcu olacağını açıkladı.

Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü - Sayfa 2

Yüzbinlerce takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir paylaşım yapan Sevcan Orhan, 
sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Hastalığı hakkında da bilgi veren 36 yaşındaki Orhan, akciğerinde bir kitle olduğunun ortaya çıktığını belirterek, konuşmasına şu şekilde devam etti:

Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü - Sayfa 3

Alınması gerekiyordu: "Ortaya çıkan kitle, çok küçük bir kitleydi. Kötü huylu olmadığı belliydi ama doktorum orada durmaması ve alınması gerektiğini söyledi. 15 Mayıs günü hastaneye yattım."

Kanser denilmişti! Sevcan Orhan sağlık durumunu açıkladı işte görüntüsü - Sayfa 4

İki gün yoğun bakımda kaldım: Kitle küçük ve kötü huylu olmasa da akciğer ameliyatları gerçekten ağır. İki gün yoğun bakımda kaldım. Dört gündür hastanedeyim. Bir iki gün sonra taburcu olacağım. İyi olduğumu görmenizi istedim"