BIST 1.112
DOLAR 7,56
EURO 8,96
ALTIN 473,93

Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu

Kanal D'nin 2. Sayfa programında İbrahim Tatlıses eski eşi Ayşegül Yıldız'a canlı yayında evlilik teklif etti, aldığı cevap bakın nasıl?

İBRAHİM Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ile yeniden evleneceği iddiaları gündemde. Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında yeniden evlenip evlenmeyecekleri sorusuna "yeniden ilişki kuramayız. yeniden evlenmemizin imkanı yok" deyince İbrahim Tatlıses telefona sarıldı ve canlı yayında Ayşegül Yıldız'a aşkını ilan edip evlilik teklif etti.

Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında bir araya gelip gelmeyecekleri konusundaki sorulara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’le çocukları için bir araya geldiklerini ancak yeniden bir ilişki kuramayacaklarını söyleyen Ayşegül Hanım, “İbrahim Tatlıses’le yeniden bir araya gelmemin ve evlenmemin imkanı yok” şeklinde konuştu.

İBRAHİM TATLISES CANLI BAĞLANTI YAPTI... Canlı yayına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses eski eşine canlı yayında evlilik teklifinde bulundu.

Eski eşine aşık olduğunu ve hiçbir ilişkisinde aşık olmadan çocuk yapmadığını söyleyen Tatlıses, teklifinin geçerli olduğunu söylemesine rağmen eski eşinden olumlu bir yanıt alamadı.