Kameni rest çekti: Gitmemi istemiyorsanız paramı ödeyin

Fenerbahçe'de istenmeyen adam ilan edilen Kamerunlu file bekçi Kameni, Comolli'ye "Gitmemi istemiyorsanız paramı ödeyin" diyerek rest çekti.

Sezon başında kontenjanda yer açmak için lisansı askıya alınan, devre arasında ise Eskişehir’e gitmeyince Samandıra’dan Dereağzı’na yollanan Kamerunlu kaleci Carlos Kameni’nin keyfi yerinde.

''KARİYERİNİ YENİDEN HAYATA GEÇİR'': Fenerbahçe'den yılda 2.2 milyon euro kazanan bir sezon daha aynı rakamı cebine koyacak olan Kamerunlu kaleci, kendisine yapılan, "Kariyerini yeniden harekete geçir. Parayı düşünme" tavsiyelerine, 35 yaşında olduğunu hatırlattı.

''GİTMEMİ İSTEMİYORSUNUZ PARAMI ÖDEYİN'': "Yeteri kadar kariyer yaptım. Bundan sonra ailemi düşüneceğim. Param ödendiği sürece F.Bahçe'de herhangi bir sıkıntı yaşamam" cevabını verdi. Kameni ayrıca ''Gitmemi istemiyorsanız paramı ödeyin" diyerek rest çekti.

3 YILLIK SÖZLEŞME YAPILMIŞTI: Aykut Kocaman'ın teknik direktörlüğü döneminde La Liga ekibi Malaga'dan bedelsiz olarak alınan Kameni ile 3 yıllık sözleşme yapılmıştı.