HABER /  MEDYA

Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm Zeliş evet diyor

Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölümde Zeliş, Mustafa'nın canını yakmak için Yaman'a evet diyor.

Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümde izleyiciyi büyük bir şok bekliyor. Mustafa'yı üzmek için Yaman'a evet diyen Zeliş beklemediği bir sürpriz yaşayacak. Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm 1. ve 2. fragmanları internethaber'de olacak.

Zeliş tam da Mustafa’ya yaklaşıyorken Mustafa’yı beklenmedik bir şekilde başkasıyla görür. Kıskançlık krizi geçiren Zeliş ani bir kararla Yaman’ın teklifini kabul eder.

Köydeki erkekler Cabbar’ın hafızasını geri getirmek için uğraşırken, Halime’nin biricik nazik kocasını yine kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

Zeliş ve Yaman tekneyle açılırken Mustafa onlardan uzak durabilecek midir? Üçlü beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır.

screen-shot-2015-08-19-at-9.58.29-am.png

8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeliş de yaşadığı üzüntüden, tam da Mustafa’nın kendisi için ne ifade ettiğini keşfediyorken Mustafa köye döner, ancak öyle bir döner ki Zeliş’in kafası hepten allak bullak olur.

screen-shot-2015-08-12-at-10.54.28-am.png
Diğer yandan köyde kadınlarla erkekler arasındaki savaş iyice çığırından çıkar. Karşılıklı hamlelerle iki taraf da birbirini yıldırana kadar vazgeçmeyecektir. Bakalım kazanan kim olacak; köyün kadınları mı, yoksa erkekleri mi? Zeliş mi, Mustafa mı? Yoksa aşk mı kazanacak?

screen-shot-2015-08-12-at-10.55.04-am.png

ÖNCEKİ HABERLER
PKK'nın büyük oyunu deşifre oldu! Asıl amaçları...
Lice'den kara haber: 3 asker şehit!
Köylüler arkalarına bakmadan kaçtı
Mehmet Metiner'den 'pişmanlık' itirafı
Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanları-yeni hikaye
2020 Ramazan ayı ne zaman başlangıcı hangi ay?
Yorumlar