BIST 117.741
DOLAR 6,86
EURO 7,84
ALTIN 399,19

Kadın'da iğrenç hareket! Türk televizyonlarında böylesi ilk kez oldu

Fox ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kadın, son bölümü ile yine çok konuşuldu. Dizinin fettan güzeli Şirin'in yaptığı bir hareket ise olay oldu, izleyici gördükleri karşısında ekran başında dondu kaldı!

Farklı senaryosu ve başarılı oyunculuk performansları ile seyirciden her hafta tam not alan dizi Kadın 62. son bölümü ile Fox'da ekrana geldi. Heyecanın giderek katlandığı dizinin bir sahnesi izleyiciye pes artık dedirtti.

Sarp'ın apartmana taşınması ile daha da hareketlenen dizinin son bölümündeki bir sahne dizinin önüne geçti ve sosyal medyanın konusu oldu. Dizinin başarılı karakterlerinden biri olan Şirin'in yaptığı bir hareket ekran başındakileri şok etti, bunu da gördük dedirtti.

Peki neydi olay olan o sahne: Şirin ile yıldızları bir türlü barışmayan Ceyda, Enver'in evine yardım için gider. Bu durumdan rahatsızlık duyan Şirin tam evden gidecekken babası Enver onu durdurur ve kendilerine bir kahve yapmasını söyler. 

Ceyda'ya kendi elleri ile kahve yapma fikri Şirin'e hiç cazip gelmese de babasından korktuğu için mutfaga gider ve kahveyi gönülsüz olsa da yapar.