BIST 8.294
DOLAR 27,41
EURO 29,11
ALTIN 1.650,90
HABER /  MEDYA

Kadın 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Enver Sarp'ın yaşadığını öğreniyor

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan 29.son bölümünde Enver, Sarp'ın yaşadığını öğrendi. Peki şimdi neler olacak, her şey Kadın 30.yeni bölümde belli olacak. Kadın 29.son bölüm ardından Kadın 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kadın 30.yeni bölüm fragmanı.

Abone ol

FOX TV ekranlarının salı akşamları zirveyi kimseye bırakmayan dizisi Kadın 29.son bölümde izleyiciyi şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kadın 29.son bölümde Enver, Sarp'ın yaşadığını, telefoncudan öğrendi. Peki şimdi neler olacak? Kadın 29.son bölüm ardından Kadın 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önce Kadın 29.son bölümde neler oldu özetine bakalım hemen ardından Kadın 30.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

KADIN 29.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Her ne olursa olsun Bahar’ın ailesinin zarar görmesini istemeyen Alp,  Şirin ile konuşmaya gider. Levent ise Şirin’in Alp’e olan tavırlarından ve heyecanından rahatsız olur. Hastalığının ilerlemesi üzerine iyice halsizleşen ve ağrıları artan Bahar, çocuklarının üzülmemesi için de her şeyi yapmaya hazırdır. Alp’in Amerika’ya dönmeyeceğinden emin olan Pırıl, geri dönmeye karar verir.

Jülide’nin eline Alp’in hayatıyla ilgili bir koz geçmesi üzerine de Pırıl cephesinde işler iyice karışacaktır. Bahar’ın bozulan telefonunu tamirciye götüren Enver ise inanamayacağı bir gerçekle yüzleşir...  Kadın yeni bölümüyle Salı 20.00'de FOX'ta!

KADIN 30.YENİ BÖLÜM FRAGMANI