Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti!

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti!

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri, ilerleyen saatlerde ikilinin tartışmaya başlamasıyla birlikte tatsız bitti. Sinirli bir şekilde mekandan çıkan Ural, çıkışta kendisini görüntüleyen muhabirlere çattı.

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti! - Sayfa 1

Duman grubunun vokalisti başarılı rock şarkıcısı Kaan Tangöze, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kıvılcım Ural ile Galata'da yemek yedikleri bir mekandan çıkarken görüntülendi. Cadde'den Emrah Akçay'ın haberine göre, geceye bir hayli keyifli başlayan ikilinin, ilerleyen saatlerde tadının kaçtığı ve tartışmaya başladığı iddia edildi.

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti! - Sayfa 2

GAZETECİLERE FENA ÇIKIŞTI: Ural, sinirli bir şekilde mekandan çıkınca, şarkıcı arkasından koşarak geldi. Gazetecilerin “Tartışmışsınız” sözleri üzerine öfkelenen Ural, “Niye tartışalım? Ne tartışması? Size sinirliyim, beni rahatsız ediyorsunuz. Kötü haberler yapıyorsunuz, artık utanıyorum, bizi çekmeyin” diyerek ateş püskürdü.

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti! - Sayfa 3

KAAN TANGÖZE KİMDİR?: Kaan Tangöze, (5 Eylül 1973; İstanbul), Türk müzisyen. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirmiştir. ABD'de Seattle Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Alternatif rock müziği yapan Duman grubunun solisti ve gitaristi. Solaktır. Tam adı Rıza Kaan Tangöze'dir.

Kaan Tangöze Kıvılcım Ural çiftinin keyifli başlayan geceleri tatsız bitti! - Sayfa 4

ABD'de eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. Seattle'da yazdığı 'LaLaLa' isimli bir parçası ABD'de yayınlanan iki toplama albümde yer aldı. 1999 yılında, Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas'la Duman'ı kurmuştur. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan bir grupları vardı.