İzmir’de sokakta görüntülendi dünya güzelleri arasına girdi

Romanyalı fotoğrafçı Mihaela Noroc, yıllardır "Güzellik Atlası" adını verdiği projesi dünyanın her yerini gezerek kadınları görüntülüyor. Türkiye'de de fotoğraflar çeken Noroc, Vatanım Sensin'in güzel yıldızı Pınar Deniz'i de atlasa dahil etmiş.

İzmir’de sokakta görüntülendi dünya güzelleri arasına girdi - Sayfa 1

Romanyalı fotoğrafçı Mihaela Noroc, yıllardır "Güzellik Atlası" adını verdiği projesi dünyanın her yerini gezerek kadınları görüntülüyor. Güzelliğin herhangi bir fiziksel kısıtlaması olmadığını belirten Noroc, her yaştan ve ırktan kadınları görüntülüyor. İçlerinde bir sürpriz isimde ortaya çıktı. Vatanım Sensin'in güzel yıldızı Pınar Deniz'de İzmir'de sokakta yürürken Güzellik Atlası'na dahil olmuş. / Yunanistan

140
İzmir’de sokakta görüntülendi dünya güzelleri arasına girdi - Sayfa 2

Fotoğrafların bazılarını Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşan Noroc'un yolu Türkiye'ye de düştü. İstanbul, Ankara ve İzmir'e gitti, projesine Türk kadınlarını da dahil etti.

240
İzmir’de sokakta görüntülendi dünya güzelleri arasına girdi - Sayfa 3

İstanbul'u ziyaret ettikten sonra 3 kadının fotoğrafını güzellik atlasına ekleyen sanatçı, güzelliğin modadan ve ince bedenlerden ibaret olmadığını anlatmak istiyor.

340
İzmir’de sokakta görüntülendi dünya güzelleri arasına girdi - Sayfa 4

“Güzellik çeşitlilik demektir.” diyen Mihaela bunu keşfetmek için dünyayı gezdiğini belirtiyor.

440