HABER /  POLİTİKA

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan Sırrı Süreyya iddiası

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in "İYİ Parti bize aracı gönderdi" iddiasına ilişkin "Bu cümleyi hangi saiklerle, kimlerin emriyle söylediğini herkes gördü, biliyor." dedi.

Abone ol

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.

Eski HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, seçim sürecinde İYİ Parti'den kendilerine aracılar geldiği yönündeki sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

"Sırrı Süreyya Önder çark etmeye çalışmış becerememiş"

Akşener'in, HDP ile ilgili açıklamalarına HDP'den gelen değerlendirmelerin sorulması üzerine Türkkan, "Sırrı Süreyya Önder'in bu cümleyi hangi saiklerle, kimlerin emriyle söylediğini herkes gördü, biliyor. Kendisi de bu söylediğinden daha sonra çark etmeye çalışmış becerememiş." dedi. 

Ne Sırrı Süreyya Önder ne de bir başkasıyla herhangi bir gizli gündemle konuşan İYİ Partilinin olmadığını belirten Türkkan, "Konuştu diye iddia edenlerin başka mihraklara hizmet ettiğini burada bir kez daha vurgulamak istiyorum. Sadece içerideki mihraklardan bahsetmiyorum. Başka servislerin güdümüne girmiş insanlar toplumda hep var. Geçmişte Damat Feritleri de gördü bu ülke. Şimdi de Damat Feritlerin günümüz versiyonuna rastlamak mümkün." ifadelerini kullandı

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Dünya starından Diriliş Ertuğrul yıldızı Engin Altan Düzyatan'a övgüler Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Alışveriş alışkanlıkları bir daha eski haline dönmeyebilir
Dereköy Sınır Kapısı giriş ve çıkışlara açıldı
39 yaşındaki İspanyol futbolcu Aduriz sahalara veda etti
Rolls-Royce 9 bin kişiyi işten çıkarıyor
Ibrahimovic ve Arda Turan takım arkadaşı oluyor!
Taha Duymaz kimdir kaç yaşında Taha Duymaz nerede yaşıyor?
Yorumlar 11 yorum