BIST 114.809
DOLAR 6,87
EURO 7,76
ALTIN 396,57

İşte Rıza Kocaoğlu'nun gönlünü çalan güzel! Cem Yılmaz'la anılmıştı

Çukur dizisindeki Aliço karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kuran Rıza Kocaoğlu'nun, Show TV'deki Çarpışma dizisinin yıldızıyla aşk yaşadığı iddia edildi.

Geçtiğimiz mayıs ayında meslektaşı Zeynep Bastık'la 4 aylık ilişkisini noktalayan 'Çukur' dizisinin 'Aliço'su Rıza Kocaoğlu'nun şu sıralar yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü oyuncunun, adı en son Cem Yılmaz'la aşk iddialarına karışan 'Çarpışma' dizisinin yıldızı Merve Çağıran'a gönlünü kaptırdığı ileri sürüldü. İki ünlü isim de şu ana kadar çıkan iddialarla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Rıza Kocaoğlu, en son Zeynep Bastık'la 4 aylık bir ilişki yaşamış ve ikili geçtiğimiz mayıs ayında yollarını ayırmıştı. Ünlü çiftin ayrılık nedeninin ise ihanet olduğu öne sürülmüştü. Peki Rıza Kocaoğlu kimdir? Nasıl bu kadar ünlü oldu? Gelin Çukur'un 'Aliço'sunun yaşam öyküsüne bir göz atalım;

RIZA KOCAOĞLU KİMDİR? 19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Babası Göztepe’nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur.