BIST 1.329
DOLAR 7,79
EURO 9,48
ALTIN 460,38

İşte Erkan Petekkaya'nın ek işi duyunca çok şaşıracaksınız!

Kimisi oyunculuğun yanı sıra kasaplıkla uğraşıyor kimisi ise otel işletmeciliği yapıyor. İşte hemen hemen her gün ekranlarda gördüğümüz ünlülerin ek işleri...

Kimisi oyunculuğun yanı sıra kasaplıkla uğraşıyor kimisi ise otel işletmeciliği yapıyor. İşte her gün ekranlarda gördüğümüz ünlülerin ek işleri...

ALİŞAN: GELECEĞİMİN GARANTİSİ Ünlü türkücü Alişan, ticarete İstanbul Fındıklı’da inşa edip bir süre işlettiği Bosphorus Hotel’le girdi. Cazip bir teklif gelmesiyle otelini satan Alişan, daha sonra Teşvikiye Mis adında bir kafe açtı.

Sanatını her zaman icra edebileceğine ilişkin bir garantisi olmadığı için ticaret yaptığını söyleyen Alişan, “Ne yazık ki mesleğimizde uzun dönemli planlar yapmak pek mümkün değil. Bugün yapıyor olmamız yarın da yapabileceğimiz anlamı taşımıyor. Bu nedenle geleceğimi garanti altına almak için ticaret yapıyorum” diye konuşuyor.

EMRE ALTUĞ - ZARARA RAĞMEN VAZGEÇMİYOR OTEL işletmeciliği, Emre Altuğ’un lise yıllarının hayaliydi. Bu hayalini, Alaçatı’da 2013’te 200 yıllık taş bir evi 2’si suit olan 14 odalı butik otele dönüştürerek gerçekleştirdi.