İşte David Beckham'ın ortağı olduğu futbol takımının adı

İngiliz eski yıldız oyuncu David Beckham'ın ortaklığını ve başkanlığını üstlendiği, Amerikan Birinci Futbol Ligi'nde (MLS) 2020 yılından itibaren mücadele edecek olan futbol takımının adı ve amblemi belli oldu.

İşte David Beckham'ın ortağı olduğu futbol takımının adı - Sayfa 1

İngiliz eski yıldız oyuncu David Beckham'ın ortaklığını ve başkanlığını üstlendiği, Amerikan Birinci Futbol Ligi'nde (MLS) 2020 yılından itibaren mücadele edecek olan futbol takımının adı ve amblemi belli oldu.Eski yıldız futbolcu David Beckham, Amerikan Birinci Futbol Ligi'nde mücadele edecek ve ortağı olduğu takımın adının adının "Club Internacional de Futbol Miamı̇" olarak belirlendiğini ve kısaca "Inter Miami" olarak anılacağını belirtti.

17
İşte David Beckham'ın ortağı olduğu futbol takımının adı - Sayfa 2

Beckham, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından yaptığı açıklamada, takımın adının "Club Internacional de Futbol Miamı̇" olarak belirlendiğini ve kısaca "Inter Miami" olarak anılacağını belirtti.MLS'de ilk maçına 2020 yılında çıkacak Inter Miami'nin pembe, siyah ve beyaz renklerden oluşan ambleminde ise 2 pelikan ile 7 ışın saçan güneş yer alıyor.

27
İşte David Beckham'ın ortağı olduğu futbol takımının adı - Sayfa 3

Konu hakkında açıklamalarda bulunan 43 yaşındaki eski futbolcu, "Dört yıl önce, bir kulüp sahibi olmayı düşledik. Bugün, adını ve amblemini duyurmaktan gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

37
İşte David Beckham'ın ortağı olduğu futbol takımının adı - Sayfa 4

2013 yazında aktif futbol yaşamını noktalayan Beckham, 1994'te adım attığı profesyonel kariyerinde ülkesinin Manchester United ve Preston North End, İspanya'nın Real Madrid, ABD'nin Los Angeles Galaxy, İtalya'nın Milan ve Fransa'nın Paris Saint-Germain takımlarında oynamıştı.

47