İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı

İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı

Feyza Aktan ile evlen İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz, 9 aylık oğlu ile birlikte sosyal medya hesabından çekindikleri bir fotoğrafı paylaştı. Paylaşıma kısa sürede beğeni yağdı.

İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı - Sayfa 1

2018 Mart ayında nişanlandıkları sırada Feyza Aktan'ın 7.5 aylık hamile olması tepki çekmişti. Ancak konuşulanlara kulak asmayan çiftin çocukları doğdu tam 9 aylık oldu. Sosyal medyadan Kuzey adını koydukları bebeklerinin fotoğraflarını sıklıkla paylaşan çift, bebeğin kısa süre içinde nasıl büyüdüğünü gözler önüne seriyor.

İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı - Sayfa 2

Özcan Deniz'in bugün paylaştığı bu fotoğrafta ise yatakta babasıyla birlikte uzanan Kuzey'in, annesine benzediği dikkatlerden kaçmadı. Özcan Deniz'in, 2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yoruma kapalı olarak paylaştığı bu fotoğrafa kısa süre içinde 130 bin beğeni geldi.

İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı - Sayfa 3

Geçtiğimiz Mart ayında sade bir törenle lüks villada dünya evine giren Özcan Deniz, eski sevgilisi Fahriye Evcen'le aynı karede olduğu ve tbt etiketiyle paylaşmış fotoğrafı sosyal medyadan oldukça tepki çekmişti.

İstanbullu Gelin'in yıldızı Özcan Deniz oğluyla poz verdi sosyal medya yıkıldı - Sayfa 4

Fahriye Evcen'le oynadığı bir filmden çekilen fotoğrafı Twitter hesabından paylaşan Özcan Deniz, tepkilere dayanamayıp fotoğrafın bulunduğu ajans tarafından paylaşıldığı açıklamasını yapmıştı.