BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,34

İstanbul'da sahiller yine tıklım tıklım balık tutup evde mangal yakacağız

Bazı İstanbullular  dün olduğu gibi bugün de  koronavirüs tehlikesine aldırış etmeden sahile akın ettiler. Arnavutköy Sahili'ni dolduran bazı vatandaşlar yürüyüş ve koşu yaparken, bazı vatandaşlar ise oltalarıyla balık tuttu.

KORONAVİRÜSE karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuldu. Vatandaşların bir kısmı "Evde kalın" uyarılarını  dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmazken, bazı vatandaşlar ise sokağa çıkmayı sürdürüyor. Bazı İstanbullular  dün olduğu gibi bugün de  koronavirüs tehlikesine aldırış etmeden sahile akın ettiler.

Kimi balık tuttu kimi spor yaptı
Arnavutköy Sahili'ni dolduran bazı vatandaşlar yürüyüş ve koşu yaparken, bazı vatandaşlar oltalarıyla balık tuttu. Öğle saatlerine doğru sahillerin yine tıklım tıklım olması bekleniyor. 

Evde kalmaktan sıkıldım, balık tutup balkonda mangal yapacağım
Evde kalmaktan sıkıldığı için Boğaz'da balık tutmaya geldiğini söyleyen Kadir Kandemir, " Erken saatte balık tutmaya geldik. 'Biraz balık tutup, evin balkonunda mangal yakalım' dedik" diye kendini savundu. 

Yakın temas kurmuyoruz
1 metre mesafesine dikkat ettiğini söyleyen Kandemir, "Yakın temas kurmuyoruz. Oltacılara bakın, aralarında birer metre mesafe var. Ben kalabalıkta durmuyorum. Ben de boş kenardayım. Elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum'' dedi.