BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
GÜNCEL

İstanbul’da kar yağışı hızlandı

İstanbul'da beklenen kar yağışı etkisini gösterdi. Kentin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışı hızını arttırarak kısa sürede tüm şehri etkisi altına aldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından İstanbul’da beklenen kar yağışı etkili oldu. Sabah saatlerinde şehrin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışı kısa sürede tüm kenti etkisi altına aldı. Aniden hızını arttıran kar yağışı sırasında gökyüzü beyaza büründü. Kar yağışına sokakta yakalanan vatandaşlar ise kapalı alanlara sığınarak korunmaya çalıştı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler